O nas

Naszą pasją są jednoślady!

Jesteśmy wieloletnim przedstawicielem marki „Romet”

posiadającej ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji rowerów, skuterów oraz motocykli, które znajdują obecnie odbiorców nie tylko w  Polsce, ale także w wielu europejskich krajach np. Niemczech, Austrii, Belgii, Szwecji, Anglii, Hiszpanii, Czechach oraz na Słowacji.

Nasza Oferta

Naszym celem jest dostarczanie klientom produktów, w których innowacje łączą się doskonałą jakością i niepowtarzalnym wzornictwem oraz wysoką funkcjonalnością, a przy tym zachowujących atrakcyjną cenę.  Naszym priorytetem jest satysfakcja klientów z użytkowania oferowanych przez nas produktów, a także zadowolenie z jakości wykonywanych przez nas usług.

Produkty

Oferowany w naszych sklepach asortyment obejmuje między innymi rowery trekkingowe, miejskie, retro, szosowe rekreacyjne, dziecięce, wyczynowe itp, jak i również nowoczesne rowery i pojazdy o napędzie elektrycznym.

W dziale motoryzacyjnym oferujemy zarówno skutery, motorowery,  jak i niezwykle popularne w ostatnim czasie motocykle pojemności do 125cm3, do użytkowania których uprawnieni są również posiadacze prawa jazdy kat. „B” (min 3 lata).

W asortymencie firmy oprócz rowerów, motorowerów,  motocykli i pojazdów z napędem elektrycznym, znajdują się również akcesoria, części i usługi serwisowe związane z ich codzienną eksploatacją.

Salony

Obecnie firma „Lukimoto” posiada salon sprzedaży w Kędzierzynie Koźlu przy ul. Wyspiańskiego 52 (Kłodnica, naprzeciw stacji paliw BP)

Odoo - Sample 2 for three columns

Sklep Kędzierzyn-Koźle 

 

ul. Wyspiańskiego  52 (Kłodnica)

47-206 Kędzierzyn Koźle
tel. +48731443773
e-mail:   lukimoto@lukimoto.pl

Godziny otwarcia:

 10 - 18 od Poniedziałku do Piątku

10-14 w Sobotę